• Produkty
  • Nowości
  • Promocje
  • Regulamin
  • Partnerzy
  • O Nas
  • Kontakt
  • Ochrona Środowiska

Regulamin


Warunki i regulacje wymienione poniżej dotyczą wszystkich użytkowników strony. Dostęp do strony lub korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na poniższe warunki i regulacje. 


§ 1
Postanowienia ogólne

 

1. Właścicielem strony internetowej www.polgen.com.pl jest firma Polgen Sp. z o.o. - Sp.K. zwana dalej Polgen.

2. Użytkownikiem strony jest każda osoba odwiedzająca stronę internetową.

3. Zawartość strony oraz wszelkie jej elementy, w tym układ i znaki graficzne są chronione prawem autorskim.


§ 2
Odpowiedzialność

 

1. Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej są umieszczane dla celów informacyjnych i reklamowych. Polgen nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i sposób wykorzystania.

2. Polgen nie ponosi odpowiedzialności za niezależne od niej nieprawidłowe pod względem technicznym działanie strony oraz za przerwy w jej dostępności.

3. Polgen nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, wtórne, pośrednie lub jakiekolwiek inne szkody lub odszkodowania wynikłe z dostępu do i/lub korzystania z tej witryny internetowej.

4. Polgen nie przyjmuje na siebie także żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem z witryny jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, plików.

5. Polgen nie ponosi odpowiedzialności za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron i/lub witryn, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.


6. Oferta oraz ceny podane na stronie internetowej mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Polgen zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.


§ 3
Dane osobowe

 

1. Polgen przetwarza dane osobowe użytkowników z zachowaniem przepisów prawa, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

2. Użytkownicy podają swoje dane dobrowolnie i mają zapewnione prawo do wglądu w treść swoich danych oraz do wnoszenia poprawek. 


§ 4
Koszt obsługi detalicznej

 

1. W przypadku, gdy do produktu nie jest doliczany koszt transportu, przy zamówieniach poniżej 1500 zł netto, doliczany jest koszt pakowania i obsługi w wysokości 30 zł netto oraz koszt transportu i ubezpieczenia w wysokości 20 zł netto. W przypadku produktów, które muszą być transportowane w suchym lodzie, będzie doliczany koszt transportu w wysokości 75 zł netto. Wówczas nie obowiązuje koszt obsługi detalicznej.


§ 5
Cookies

 

1. Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z witryny użytkownik wyraża zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki


§ 6
Zmiany warunków i regulacji

 

1. Polgen może w wprowadzać zmiany do niniejszych warunków i regulacji aktualizując informacje zamieszczone na tej stronie.